Masz już gotowy element z druku 3D i zastanawiasz się co dalej? Chciałbyś, żeby Twój model wyglądał jeszcze lepiej?

 

 

Postprocessing oferuje wiele opcji poprawienia wyglądu oraz jakości części!

 

 

 

 

Piaskarki automatyczne CPP-2

 

W naszej firmie wykorzystujemy nie tylko konwencjonalne ręczne piaskarki, ale także piaskarki automatyczne CPP-2 szwedzkiej firmy „AM Efficiency”. Dzięki niej możemy nie tylko oczyścić części z nadmiaru proszku po wydruku, ale także poprawić ich jakość poprzez polerowanie, czy nawet barwienie. Części po tego typu obróbce są czyste, wolne od pyłów i bezpieczne (antystatyczne). Całą obróbkę można wykonać w jednym urządzeniu dzięki czemu oszczędzamy miejsce oraz czas. W piaskarce CPP-2 można wykańczać części z wielu branż, między innymi: samochodowej, medycznej, czy też spożywczej czy elektronicznej. Dodatkowo części piaskarki są wykonane w technologii Multi Jet Fusion od HP.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej. Odwiedź stronę: https://postprocessing3d.pl/

Jesteś zainteresowany zakupem piaskarki automatycznej CPP-2? 3D Center jest jedynym dystrybutorem produktów AM Efficiency na Polskę, Słowację oraz Czechy. Zapraszamy do kontaktu:

Inne formy postprocessingu dostępne w naszej firmie

Oprócz możliwości jakie zapewnia nam sprzęt od AM Efficiency, w ofercie mamy również inne opcje posprocessingu. Mamy możliwość zarówno barwienia modeli na czarno, jak i ich lakierowania. W przypadku lakierowania oferujemy szeroką gammę lakierów, co pozwala na wybór niemal każdego koloru. Oferujemy także obróbkę chemiczną. Dodatkowo, jeżeli kluczowa dla modelu jest chropowatość oferujemy obróbkę wibrościerną, która pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni. Jeżeli chcesz się przekonać jak wyglądają poszczególne elementy po obróbce, zachęcamy do zapoznania się z galerią obok. Jeżeli to nie wystarcza, istnieje możliwość wysłania przez nas próbek obrazujących efekty każdej z możliwych post produkcji.